אחד הדברים שלא היינו מוכנים להתפשר עליו בחתונה היה הצילום. אחרי חיפושים רבים הגענו לדודי, שכבר במבט ראשון התרשמנו מהמקצועיות שלו.דודי נתן לנו יחס מקצועי ויחד עם זאת אישי, ונתן לנו להרגיש כמו הזוג היחיד שלו.הוא היה מוכן לכל בקשה שלנו וטיפל בה במלוא הרצינות.צוות הצלמים שלנו היה פשוט נפלא ומקצועי, היה נהדר לבלות איתם את היום.והכי חשוב, אנחנו מאוד מרוצים מהתמונות.
נוי וברק כלף.

המלצות לקוחות

לדודי מבט וכל צוות הצילום
רצינו להודות על היחס החם, הסבלנות,השירות האדיב,האמינות ,המקצועיות 
ובעיקר על איכות התוצאה המדהימה. ללא צל של ספק, צוות הצילום לא נמדד אך ורק במבחן התוצאה אלא גם בדרך עשיית העבודה. ראוי לציין שהכול נעשה עם חיוך וצחוק,יצירתיות והכוונה, אהבה ומקצועיות רבה. יום החתונה חלף לו וכל מה שנשאר זה התיעוד שלו, התמונות מדהימות( שמכילות בתוכן עומק ומשמעות)והסרט ערוך בצורה מושלמת ומרגשת ,פשוט לא פספסתם אף רגע (אין אחד שלא התפעל ממנו). תודה מקרב לב על יום בלתי נשכח ובעזרת ה' נזכה לחגוג יחד שמחות קטנות וגדולות כאחד.
אדיב ומורן סרוסי.

צוות צילום מקצועי. יחס חם ו"משפחתי". לורן וחיים נתנו לנו את התחושה שהם באים ליהנות ולא לעבוד לאורך כל יום האירוע, כמעט ולא הרגשנו אותם. דודי דאג להיפגש איתנו להתאמת ציפיות ונענה לכל בקשותינו עד לגמר מושלם של הדברים. יום אחרי האירוע כבר קיבלנו את כל התמונות על דיסקים דבר שהיה נפלא. עריכת הווידיאו הייתה מאוד מקצועית ואפילו ערכו לנו אותו בשנית לאחר שביקשנו מספר שינויים.

053-941-9634