אנחנו הישראלים אוהבים אירועים. אנחנו נהנים להתלבש שיפה, להתאפר ולהגיע לאירוע שבו נפגוש את כל המכרים הכי קרובים לנו. אנחנו נהנים גם מהאוכל הטעים ומהמוזיקה הטובה ובעיקר מהאפשרות להצטלם עם בני המשפחה. צילומים משותפים הם ללא ספק גולת הכותרת של אירועים משפחתיים ומשום כך לא מעט אנשים כל כך אוהבים אירועים מסוג זה. אין כמו מזכרת יפה מאירוע משפחתי מהנה שבו זכינו להצטלם עם המשפחה היקרה שלנו.
 
למה להשקיע?
לשם כך חשוב להשקיע בבחירת צלם טוב ואיכותי לאירוע המתקרב שלנו, ואין זה משנה אפ מדובר בחתונה, בר מצווה, בת מצווה או חתונת כסף. צלם אירועים חייב להיות מקצועי מפני שהוא זה שיבטיח שתהיה לנו מזכרת איכותית ומיוחדת מאירוע משמח וחשוב. בעוד הרבה שנים כאשר נרצה להיזכר בבר המצווה של בנינו הקטן או בחתונה שלנו שנערכה לני עשרות שנים, אותן תמונות יהיו המזכרת היחידה שלנו ולכן כה חשוב להשקיע בהן.
 
לא על הציוד עצמו
חשוב לזכור כי צלם אירועים טוב הוא לאו דווקא זה שמצויד בציוד המקצועי ביותר או זה שיודע כיצד לתפעל אותו בצורה המקצועית ביותר. בתחום של צילום אירועים יש חשיבות מכרעת לאופיו של הצלם וליכולת שלו לאתר את ההתרחשות המעניינת בכל מקום, מבלי להפריע לה ומבלי ליצור אווירה מלאכותית. מלבד התמונות המבוימות שבהן עומדים כולם מול המצלמה ומחייכים, דווקא התמונות הספונטניות שמצולמות תודות ליכולת של הצלם להיבלע בין האורחים הן המרגשות ביותר והן אלה שיצליחו לבטא בצורה המדויקת ביותר את האווירה באירוע.

צילום אירועים

053-941-9634