אם יש מזכרת גדולה מהחתונה - זה האלבום תמונות, את הסרט תראו כמה פעמים אחדות וזמן קצר אחרי החתונה, באלבום עוד יוצא לדפדף בו, לכן כדאי להשקיע בתמונות ואם בתמונות אז בטוח בצלם, צלם איכותי ומקצועי לאירועים ייקח אתכם לצילומים במקומות שווים, מה שיעשה את התמונות שלכם טובות ומזכרת איכותית.          
כאשר אתם עושים אירוע באזור מסוים, כדאי להתחבר עם ספקים מאותו אזור, דבר ראשון בגלל בעיות של הגעה, מה שיכול להוסיף לכם עלויות, דבר שלא הרבה יודעים אבל באזורים שונים בארץ יש סגנונות שונים של צילום, כמו שהאוכלוסייה שונה בכל מקום כך גם הסגנון, אם יש לכם צפייה מסוימת כנראה לא תקבלו אותה בצלם שנמצא באזור אחר. צלם מאותו אזור גם ייקח אתכם למקומות מיוחדים לתמונות לפני האירוע, יש לו מקומות מיוחדים לצילומים כיפים.
 
אצלנו בבאר שבע יש הרבה מקומות מוצלחים לצילום תמונות של החתן והכלה לפני האירוע.

 
 איך בוחרים צלמים
הרבה פעמים אחנו בוחרים ספק בגלל המלצות מחברים ומשפחה, אנחנו רואים אותם באירועים אחרים ונדלקים על העבודה שלהם, גם כאשר אנחנו רואים אלבום מוצלח אצל זוגות, אנחנו מבינים שעשה אותו צלם מקצועיץ בנוסף, החוויה שהצלם שלכם משאיר אתכם באירוע זה גם דבר חשוב, הרבה פעמים אנחנו מרגישים שהצלם "מפריע" לאירוע, צלם מקצועי יודע לתפוס את הרגעים החשובים של האירוע בלי שירגישו אותו.
 
אם אתם עושים אירוע בדרום אנחנו עושים צילום באר שבע, אתם מוזמנים להפגש אתנו "דודי מבט", צילום חתונות, בר מצווה, בת מצווה ועוד אירועים.

צילום באר שבע

053-941-9634