צילום מודרני לעומת מסורתי

צילום מסורתי, הנקרא גם צילום קלאסי, פוזות למצלמה בלי לזוז, זה היה הדרך לצלם חתונות שנים רבות, להרבה אנשים, צילום מסורתי הוא מיושן בגלל שהתמונות שיוצאות אינן ספונטניות, מצד שני, צלם מודרני מתרכז ביצירת תמונות אומנותיות והמצולם יכול להרגע, צילום קלאסי דורש מהמצולם לא לזוז ולחכות לאישור מהצלם, צריך לארגן את כולם לתמונה מסודרת, תמונת חתונה צריכה להיות אומנותית בזמן שמכסים את הסצנות השונות, בגלל איכות טובה של מצלמה, הצלם תופס תמונות טובות של המתרחש, צילום עם מצלמה קלאסית צורכת פיקוס של כל תמונה.  
 
אם המצולם זז, התמונה תצא מטושטשת, בגלל שהמצלה לא יכולה לתפוס תזוזה, תמונות חתונה שנלקחות עם מצלמה מודרנית יותר צלולה ולא צריך לחכות שהזוג יעמוד ולא יזוז, התמונה תצא טוב, אפילו שהמצולם זז, צילום קלאסי מתרכז בצילום דיוקן ובמודרני תמונות בזמן אמת אומנותיות.

צלמי חתונות משתדלים לתפוס הרבה תמונות מרגעים שונים בחתונה, במטרה לתפוס תמונות מרגשות ומהממות, להעביר את מה שקרה בחתונה לתמונות, אדם שמסתכל באלבום החתונה, נראה כאילו הוא קורא מספר בצילום הקלאסי, מעצבים גרפיים עובדים עם הצלם המודרני ויוצרים אלבום אומנותי, התמונות מיוחדות בסצנות מיוחדות כמו אגם או נהר, המטרה שינוי של הנופים.

אין חוקים לצלם המודרני, רק שהם צריכים לדבוק ברצף התקין של הטקסים בחתונה, צריכים להתחשב בתאורה, מיקום וזוויות צילום, בצילום הקלאסי הצלמים מקשיבים למצולם ומצלמים לפי דרישותיו, למשל הכלה רוצה להצטלם עם המשפחה שלה בכניסה לאולם, מצלמים לפי הוראות, צלמים מודרנים עושים תמונות קלאסיות כאשר המצולמים לא בעניין של פוזות.

תמונות שאינן ברורות יכולות לבאס את החתן והכלה, לכן עדיף להשתמש במצלמה מודרנית, אירוע החתונה חשוב לזוג וכן המזכרת ממנה, תמונות טובות באלבום מעוצב יכול להיות מזכרת מעולה לזוג באירוע המרגש שלהם.

053-941-9634